YASAL BİLDİRİM VE GİZLİLİK

ÖAD (Özgürlük Araştırmaları Derneği) (“Biz”) verilen içerik odaklı hizmetler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, bu hizmetlerin sahiplerine yönlendirmeyi esas almaktadır. oad.org.tr üzerinden sunulan bu hizmetlerden doğabilecek hukuksal sonuçlar ve buradaki bilgilerin bütünlük ve doğruluk garantisi hizmetin sahibi olan tarafa aittir ve hiçbir şekilde ÖAD bu konulardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların oad.org.tr’da sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla ÖAD ile paylaştığı bilgileri, yalnızca ÖAD tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca ÖAD web sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.

Kişilerin, ÖAD ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

TELİF HAKLARI

   Web sitemizin hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları ÖAD’ye aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, ÖAD’ye rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet ÖAD’ye aittir.